دکترعليرضا رجب
مدير ارشد بيمه هاي عمر و تامين آتيه شركت بيمه پاسارگاد كد ٩٠١

كار را در سال ٨٤ و در یک دفتر بيمه شروع كردم . پس از آشنایی با بيمه های عمر مبادرت به اين نوع بيمه نمودم. با كسب نتيجه مثبت و شگفت انگيز در اين بيمه نامه كه درامدی ٢٠ برابر بيش از حقوق ثابت آن روزها برای من در بر داشت ، مطمئن شدم كه اين كسب و كار مورد علاقه من است .
بعد از مدتی كار سخت به عنوان مدير ارشد در شركت بيمه پاسارگاد شروع كردم . انجام سفرهای بيشمار برای ترويج بيمه عمر و آموزش نمايندگان از فعاليتهای انجام شده در سالهای اول فعاليت بنده بوده است .
با توجه به تغييرات روزانه علم و تكنولوژي بر آن شدم كه تحصيلات خود را ادامه داده و موفق به اخذ مدرك كارشناسی ارشد در رشته مديریت بازرگانی شدم . همزمان در تعدادی از دانشگاه ها و مراكز عالی نيز تدريس مي نمودم.
همكاری و مشاوره با تعدادی از مديران عامل شركتهای بيمه ای بزرگ در زمينه بيمه های عمر از افتخارات اينجانب است.
استفاده از تكنولوژی و حتي سرمايه گذاری برای استفاده اختصاصی از آن ، از رويكردهای مهم اينجانب در زمينه كسب و كار است به گونه ای كه امروز به عنوان تنها سازمان دارای امكان برگزاری جلسات و كلاسهای آموزشی آنلاين هستیم . بسياري از اين جلسات به صورت انلاين برگزار مي شود چرا که امروز يكي از مواردی که در كسب و كارها به آن توجهي ندارند جايي است كه در آن زندگي مي كنيم و ما با برگزاری آنلاين جلسات و كلاسها نه تنها در وقت صرفه جويی می كنيم بلكه در زمينه كاستن از آلودگی نيز گامی بلند برداشته ايم .
سازمان ٩٠١ بيمه پاسارگاد برترين گروه از نظر سطح فرهنگي و آموزشی نمايندگان و مديران آموزش و در شركت بيمه پاسارگاد است . ما همواره به پيشرفت و بهتر بودن فكر مي كنيم و در اين راه حركت مي كنيم و هر روز براي ما مانند اولين روز شروع كار و آموزش سرشار از عشق ، هيجان و شوق كار كردن و خدمت رسانی است .

رزومه 

لیسانس حسابداری

فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی (دانشگاه آزاد اسلامی)

دانشجوی دکتری مدیریت اجرایی دانشگاه ایپگ فرانسه ( Ipag Business School )

مدیر ارشد بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

مشاور اسبق مدیرعامل پیشین بیمه ایران در بیمه های عمر

مدرس بازاریابی و در مراکز دانشگاهی و آموزش عالی

سخنران مدعو در بسیاری از سمینارهای تخصصی صنعت بیمه

دارای گواهینامه بیمه عمر ( Life Insurance ) از پونا هند (Puna)

عضو انجمن ندگان حرفه ای بیمه عمر امریکا  MDRT

عضو انجمن مدیران تاثیرگذار ( IIC )

اعطای نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی رسمی بیمه عمر و تامین آتیه بيمه ,بیمه ,ارشد ,پاسارگاد ,كنيم ,آموزش ,بيمه پاسارگاد ,ارشد ,شركت بيمه ,تامین آتیه ,مدیر ارشد منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی مطلب آهو موسسه خیریه مردم نهاد حامیان کوه نما گروه حسابداری دانشگاه آزاد هرسین Game java mobile مستر سوغاتی اینجا هرچی بخوای هست